KRAJINA

REGIÓN

LYŽIARSKA OBLASŤ

VYHĽADAŤ LYŽIARSKE STREDISKÁ Termín pobytu
  • Od do
Cena (osoba za noc)
  • Od do
    BALÍKY - ubytovanie & skipass
Kapacita zariadenia Typ zariadenia Kategória zariadenia Vybavenie hotela a izieb Okolie Služby Číslo zariadenia Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
gps súradnice sú len orientačné
  • Hotely a penzióny priamo na lyžiarskych svahoch
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Slovensko > Vysoké Tatry > Vysoké Tatry > SVK-Hotel-243

Obec »Vysoké Tatry
Typ »Hotel
Kapacita » 130
Cena od » 35 € os./noc Cenník
GPS »N49.128656 E20.061129
Poslať na email
MAPY LYŽIARSKYCH STREDÍSK
VYBAVENIE
VYBAVENIE HOTELA
Bar; Konferenčná sála; Lyžiareň; Parkovisko; Posilňovňa; Reštaurácia; Sauna; Výťah;
VYBAVENIE IZIEB
Sušič na vlasy; TV;
OKOLIE
Aquapark; Bežecké lyžovanie; Cyklotrasy; Golf; Lyžovanie; Sánkovanie; Tenis; Turistika;
SLUŽBY
Zvieratá;
POPIS
POLOHA: Hotel sa nachádza na Štrbskom Plese pod vrcholmi Soliska a Patrie, pred vstupom do Mlynickej doliny, len 50 m od zjazdovky. Zo železničnej a autobusovej stanice je vzdialený približne 1 km a od popradského letiska 20 minút autom.

POPIS: Tento ski in – ski out hotel ponúka aktívne využitie pobytu, starostlivý servis a tradičnú pohostinnosť. Nachádza sa len pár metrov od lyžiarskych svahov, bežeckých tratí a turistických chodníčkov. Tento legendárny a nadčasový hotel urobí Váš pobyt nezabudnuteľným.

UBYTOVANIE: Hotel ponúka ubytovanie v 60 vkusne zariadených izbách s nábytkom s čistými líniami zo svetlého dreva (2 jednoposteľových izbách s možnosťou prístelky, 44 dvojposteľových izieb, 14 trojposteľových izieb) a 18 bungalovoch.

Dvojposteľová izba – izby tohto typu majú vlastnú kúpeľňu s umývadlom a sprchovacím kútom, rádio, telefón, TV/SAT, fén a možnosť prístelky. Možné je obývať ich len jedným hosťom.
Rodinná izba – v izbe sa nachádzajú 3 lôžka a vlastná kúpeľňa s umývadlom a sprchovacím kútom, rádio, telefón, TV/SAT, fén a možnosť prístelky. Vo väčšina izieb je  možnosť prístelku.
Bungalov – dvoj až trojmiestne murované chatky vzdialené 70 m nad hotelom, v ktorých sa nachádza chodba, obývacia miestnosť, spálňa a kúpeľňa, TV. Vo všetkých bungalovoch je možnosť prístelku.

STRAVOVANIE: polpenzia.

EXTRA: hotelové taxi, horský vodca, turisticko-poznávacie zájazdy, piknikové party, strážené platené parkovisko, ubytovanie pre domácich miláčikov, bezdrôtové pripojenie na internet v hale a kaviarni, požičovňa lyží, predaj domácej a zahraničnej tlače na recepcii, fitness centrum, fínska sauna, infrasauna, športová hala na volejbal, basketbal, minifutbal alebo tenis, stolný tenis, biliard, tenisové kurty, futbalové ihrisko, volejbalové ihrisko.

CENY POBYTOV
Ceny pobytov (PDF - 284kb)
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle § 11 a 12 zákona č. 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9, Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.


Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © BestSki.sk, All rights reserved
Best9 je členom