KRAJINA

REGIÓN

LYŽIARSKA OBLASŤ

VYHĽADAŤ LYŽIARSKE STREDISKÁ Termín pobytu
  • Od do
Cena (osoba za noc)
  • Od do
    BALÍKY - ubytovanie & skipass
Kapacita zariadenia Typ zariadenia Kategória zariadenia Vybavenie hotela a izieb Okolie Služby Číslo zariadenia Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
gps súradnice sú len orientačné
  • Hotely a penzióny priamo na lyžiarskych svahoch
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Slovensko > Vysoké Tatry > Vysoké Tatry > SVK-Apartmán-297

Obec »Horný Smokovec
Typ »Apartmán
Cena od » 14 € os./noc Cenník
GPS »N49.142576 E20.238808
Poslať na email
MAPY LYŽIARSKYCH STREDÍSK
VYBAVENIE
VYBAVENIE IZIEB
TV;
OKOLIE
Aquapark; Cyklotrasy; Golf; Lyžovanie; Sánkovanie; Tenis; Turistika;
POPIS
POLOHA: Tento rezort je umiestnený vo vysokohorskom prostredí  tatranskej osady Horný Smokovec. Rezort sa skladá z dvoch objektov vzdialených od seba asi 30 m. Rezort sa nachádza cca 100 m od zastávky zubačky spájajúcej všetky turistické a lyžiarske centrá Vysokých Tatier (Štrbské pleso, Starý Smokovec, Tatranská Lomnica). Údolná stanica lanovky v Starom Smokovci je vzdialená cca 2 km.

POPIS: V hlavnom objekte apartmánového domu sa nachádza recepcia, spoločenská miestnosť, detský kútik a izby hotelového typu. Vo vedľajšom objekte sa nachádzajú apartmány a štúdia s kuchynkou. 

UBYTOVANIE:

Dvojlôžková izba - ubytovanie vhodné pre 2 - 4 osoby. V izbe sú 2 pevné lôžka a pohovka, chladnička, samostatná kúpelňa so sprchovacím kútom a WC.
Apartmán typ A - ubytovanie v apartmáne vhodné pre 2 - 4 osoby. Apartmán pozostáva z malej predsiene so šatníkom, spálne s 2 lôžkami, obývacej miestnosti s rozkladacou pohovkou, konferenčným stolíkom, TV/SAT, rádiom, chladničkou. Každý apartmán ma samostatnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC.
Apartmán typ B - Lux - ubytovanie v priestrannom apartmáne vhodné pre 2 - 5 osôb. Apartmán pozostáva z predsiene so šatníkom a 2 miestností: spálne pre 2 osoby, obývacej miestnosti s jedným pevným lôžkom, pohovkou, kreslami, konferenčným stolíkom TV/SAT, rádiom, chladničkou. Každý apartmán má samostatnú kúpeľňu s vaňou a WC.
Apartmány s kuchynským kútom - ubytovanie v apartmánoch vhodné pre max. 4 - 6 osôb. Apartmán pozostáva z predsiene, kúpeľne so sprchovacím kútom a s WC a dvoch miestností: spálne s 2 lôžkami, obývacej miestnosti s rozkladacou pohovkou, konferenčným stolíkom, TV/SAT, rádiom, kuchynským kútom so základným kuchynským vybavením, dvojplatničkou a chladničkou.
Štúdia s kuchynským kútom - ubytovanie v štúdiu vhodné pre max. 3 - 4 osoby. Štúdio pozostáva z predsiene, kúpeľne so sprchovacím kútom a WC a jednej miestnosti s 2 lôžkami s pohovkou, konferenčným stolíkom, TV/SAT, rádiom, kuchynským kútom so základným kuchynským vybavením, dvojplatničkou a chladničkou.

STRAVOVANIE: Individuálne s plne vybavenou kuchyňou. Apartmánový dom ponúka možnosť objednania raňajok s podávaním v hlavnej budove rezortu.

CENY POBYTOV
Ceny pobytov (PDF - 274kb)
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle § 11 a 12 zákona č. 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9, Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.


Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © BestSki.sk, All rights reserved
Best9 je členom