KRAJINA

REGIÓN

LYŽIARSKA OBLASŤ

VYHĽADAŤ LYŽIARSKE STREDISKÁ Termín pobytu
  • Od do
Cena (osoba za noc)
  • Od do
    BALÍKY - ubytovanie & skipass
Kapacita zariadenia Typ zariadenia Kategória zariadenia Vybavenie hotela a izieb Okolie Služby Číslo zariadenia Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
gps súradnice sú len orientačné
  • Hotely a penzióny priamo na lyžiarskych svahoch
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Rakúsko > Salzburg > Zell am See, Kaprun > AT-Hotel-9

Obec »Zell am See
Typ »Hotel * * * *
Kapacita » 32
Cena od » 89 € os./noc Cenník
GPS »N47.327930 E12.786369
Poslať na email
MAPY LYŽIARSKYCH STREDÍSK
VYBAVENIE
VYBAVENIE HOTELA
Bar; Lyžiareň; Parkovisko; Reštaurácia; Sauna;
VYBAVENIE IZIEB
Internet; Sušič na vlasy; Trezor; TV;
OKOLIE
Cyklotrasy; Golf; Lyžovanie; Turistika; Vodné športy;
SLUŽBY
Masáž; Zvieratá;
POPIS
POLOHA: Tento rakúsky štvorhviezdičkový hotel  sa nachádza iba 5 minút jazdy od centra mesta a 4 minúty od stanice lanovky. 

POPIS: Hneď pri vstupe do hotela Vás privíta ochotný personál a priestranná vstupná hala. Súčasťou hotela je herňa pre deti a reštaurácia. 

UBYTOVANIE: Hotel sa skladá z 11 moderných apartmánov s rozlohou od 45 – 70 m². Každý z apartmánov má vlastnú saunu a balkón alebo terasu. Izby sú priestranné a komfortné. 
Junior Suite – max. 4 osoby, cca 45 m², spálňa s dvojlôžkovou posteľou, obývacia izba s rozkladacou pohovkou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC, terasa alebo balkón s výhľadom na jazero a hory, telefón, SAT TV, internet, trezor, minibar, sušič vlasov, sauna. 
Sonnberg Suite – max. 6 osôb, cca 65 m², spálňa s dvojlôžkovou posteľou, spálňa s oddelenými lôžkami, obývacia izba s rozkladacou pohovkou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC, terasa alebo balkón s výhľadom na jazero a hory, telefón, SAT TV, internet, trezor, minibar, sušič vlasov, sauna. 
Panorama Suite – max. 6 osôb, 70 m², spálňa s dvojlôžkovou posteľou, spálňa s oddelenými lôžkami, obývacia izba s rozkladacou pohovkou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC, 66 m² terasa s panoramatickým výhľadom, telefón, SAT TV, internet, trezor, minibar, sušič vlasov, sauna.

STRAVOVANIE: Raňajky sú podávané formou bufetu s čerstvým pečivom, salámou, syrom, marmeládou a pod. Sonnberg reštaurácia – ide o spojenie kreatívnej a modernej kuchyne v kombinácii s čerstvými produktmi, ktoré sú pripravované s láskou, aby si hostia vychutnali jedlo všetkými zmyslami. Sonnberg klubovňa – je ideálne miesto na neformálne stretnutia. Sonnberg slnečná terasa – otvorená denne, ak to počasie dovoľuje a ponúka výber z kulinárskych špecialít kuchárov. 

EXTRA: 44 turistických chodníkov, 720 km dlhý cyklistický chodník,36 jamkové golfové ihrisko. 

BALÍKY: SNOW OKEY
CENY POBYTOV
Ceny pobytov (PDF - 285kb)
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle § 11 a 12 zákona č. 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9, Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.


Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © BestSki.sk, All rights reserved
Best9 je členom